Мати

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Театр на Подолі представляє трагедію «Мати» за однойменною п'єсою Карела Чапека.

Постановка молодого талановитого режисера Ігоря Матіїв нікого не залишить байдужим. Відразу потрібно зазначити, що спектакль - непростий і змушує задуматися над багатьма речами. Це аж ніяк не та робота, яку дивишся «на одному диханні» і вирушаєш додому в піднесеному настрої. Ні, вистава не гнітить, але дивитися його, однозначно, доведеться з «комом в горлі».

А інакше і бути не може. Адже це - творіння одного з найбільших прозаїків і драматургів минулого століття, Карела Чапека. І «Мати» неодноразово в світі називали «самим патетичним і величним твором», «вершиною творчості» чеського письменника. І для нас ця п'єса сьогодні особливо актуальна.

Постановка настільки складна і глибинний, що викликає в глядача найрізноманітніші почуття: біль і обурення, співчуття і гнів. Всі вони з війною. Але найсильніші емоції, без сумніву, виникають в душі при осмисленні образу матері - матері, яка хоче уберегти і захистити від біди свого єдиного, що залишився в живих сина. Внутрішній діалог із загиблими синами і чоловіком і неймовірна сила роблять Мати смисловим і емоційним стрижнем всієї постановки.

У виставі грають Заслужена артистка України Лариса Трояновська, Заслужений артист України Володимир Кузнєцов, Заслужена артистка України Тамара Плашенко, Заслужений артист України Михайло Кришталь та інші талановиті актори. Чекаємо Вас!

Перелік подій