24-pay-mark Created with Sketch.

MIME WAVE FESTIVAL

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

MIME WAVE FESTIVAL - ФЕСТИВАЛЬ ФІЗИЧНОГО ТЕАТРУ

З 15 по 23 червня в Києві пройде Міжнародний фестиваль фізичного театру Mime Wave Festival 2019. У програмі будуть виступи, воркшопи та лекції від художників з Нідерландів, Швеції, Німеччини та Іспанії. Головний організатор фестивалю - нідерландська організація Mime Wave, за підтримки Сulture Bridges Programme.

Протягом 9 днів на 6 локаціях, серед яких сцена Центру ім. Леся Курбаса, креативне простір IZONE, "Сцена 6" та інші, пройдуть сміливі театральні вистави і творчі експерименти, майстер-класи та лекції. Всю програму фестивалю можна знайти за посиланням: www.mimewave.com.

«Одна з головних задач Mime Wave Festival 2019 – розвиток незалежного фізичного театру в Україні та створення можливостей для молодого українського покоління митців, – говорить директор та художній керівник фестивалю Анастасія Любченко. В Україні глядач ще не зовсім знайомий з цим видом мистецтва. Тому ми вирішили запросити у Київ провідних митців з Нідерландів, Швеції та інших країн. Крім унікальних вистав від різних шкіл “mime”, особливою подією на фестивалі стане проведення Інтенсиву з театрального менеджменту в IZONE, в рамках якого відбудуться майстер-класи та лекції від міжнародних експертів. Фестивальні події стануть платформою для мистецьких дискусій, справжніх професійних відкриттів і корисних порад. Також в рамках фестивалю вперше відбудеться обмін університетів Амстердам - Київ - Стокгольм, де навчають мистецтву "mime"».

У програмі фестивалю буде представлено кілька різних перформансів:

15.06 (відкриття фестивалю) і 22.06 (офіційне закриття фестивалю) - фізична вистава української режисерки Анастасії Любченко "Метаморфоза" з українськими акторами і нідерландськими музикантами про вплив політичних подій в країні на емоційний стан людини.

18.06 - класична пантоміма від іспанського міма Карлоса Мартінеса (Carlos Martinez),

21.06 - вистава німецького режисера в стилі нідерландького "міма" Йолікі Судерман (Jolika Sudermann) "Інфанти" (INFANTEN) - «зворотня подорож» на той час, коли вона сприймала світ як дитина.

22.06 - шведський театр Пантомімтеатерн (Pantomimteatern) буде грати спектакль для підлітків і дорослих "Надія на життя" (LEAP OF FAITH - for I survived), яка переказує історії дітей-біженців без слів, але у дуже візуальній і насиченій музикою дії.

22 / 23.06 нідерландський дитячий спектакль "Яйце" (EGG) від театральної компанії MAAS - веселий перформанс двох мімів, з невеликою кількістю реквізиту, і великою кількістю магії для дитячого захвату.

23.06 Крім цього буде реалізований унікальний колабораційних проект "Рой" (SWARM). Режисер Фабіан де ла Квінтана (Fabián Santarciel de la Quintana), викладач в Амстердамській Театральній Академії сучасного “міме”, разом з 30 учасниками з України та інших країн під час усіх днів фестивалю працюватиме над виставою, що буде показана глядачам в останній день.

Перелік подій