Минуле & Майбутнє

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

До відкриття нового циркового сезону в Одеському державному цирку Державна циркова компанія України з 21 вересня по 20 жовтня представить програму «Минуле & Майбутнє», присвячену сторіччю створення Українського державного цирку.

Новаторська структура і незвичайний спосіб розкриття ідеї циркової вистави «Минуле & Майбутнє» відкриває широкі можливості для пошуку нових засобів цирковий виразності. У Спроба художніми засобами перебросом міст від сьогодення в минуле - до рубіж XIX і XX століть, автори вистави задаються питаннями про роль універсальних і масового мистецтва цирку в історії. Як мистецтво співвідноситься з реальністю, з днем сьогоднішнім, в чому його місія? Здатне циркове мистецтво змінити світ?

Вистави «Минуле & Майбутнє» пройдуть по суботах і неділях з 21 вересня по 20 жовтня на арені Одеського державного цирку.

Довідка: Державна циркова компанія України - одна з найбільших циркових компаній не тільки в Європі, але і в світі. В даний час її артисти з успіхом виступають не тільки в стаціонарних українських цирках, а й Тріумфальної представляють Україну за кордоном. Серед них - десятки переможців престижних міжнародних фестивалів і конкурсів. На всіх міжнародних фестивалях циркового мистецтва, які проводяться в Києві, Латине, Чжухаї, Будапешті, Жироні, Массі і інших містах світу артисти Державної циркової компанії України незмінно стають переможцями, призерами та лауреатами.

Перелік подій