24-pay-mark Created with Sketch.

Світові зірки Аргентинського танго

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Всім шанувальникам мистецтва присвячується!

За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні в рамках міжнародного туру 07 березня 2022 року о 16-00 та 19-00 на сцені Київського національного академічного театру оперети відбудеться концерт СВІТОВИХ ЗІРОК аргентинського танго за участю однієї з найвідоміших пар, танцюристів Tango видовищного танго-шоу «Noches de Buenos Aires», світовим зіркам – Нері Піліу ( Neri Piliu ) та Шаніни Кіньонес ( Yanina Quinones ) - Аргентина у супроводі танго-оркестру Fuego. Tango Orchestra »

Ці блискучі танцюристи будуть супроводжувати віртуозами світу танго, то Fuego Tango Orchestra » . Вас порадують насиченим живим звуком та музикою, що проникають у Ваші серця. Ви побачите, що танго буває різне: яскраве та чуттєве, ніжне та сентиментальне, легке та грайливе. Блискуча майстерність танцюристів та прекрасна, повна любові музика танго нікого не залишать байдужими.

Живий звук, живі емоції, танго!

Тільки 07 березня 2022 року у КиєвіТАНГО ВИЩОЇ ПРОБИ! Майстри своєї справи подарують усім гостям теплі та святкові ноти аргентинського танго!

1. Офіційний сайт Tango Rouge Compan

http://www.tangorougecompany.com/

2. Neri Piliu & Yanina Quinones - Noches de Buenos Aires:

https://www.youtube.com/watch?v=h_iz78UTfKI

3. Neri Piliu & Yanina Quinones у прямому ефірі на каналі STB.UA (фантастика!!!):

https://www.youtube.com/watch?v=1hpimYN69QM

4. Еміліо Корнео - Маламбо в Султансі з Іstanbul Tango Festival

https://www.youtube.com/watch?v=ZAaINwZjmHo

Перелік подій