24-pay-mark Created with Sketch.

Місце для дракона

від 250 €
Обрати подію
Спектакль «Місце для дракона» у Києві відбудеться з 22 лютого по 28 березня 2024 року в Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

Чому варто піти у театр на виставу «Місце для дракона» у Києві?

  1. Дуже символічна і актуальна вистава.
  2. Незвичайний сюжет та яскрава акторська гра.
  3. Цікаві та важливі висновки для глядача.

Спектакль «Місце для дракона» у Києві

«Місце для дракона» – драматична вистава у жанрі аполітичного детективу за мотивами історико-фентезійної казки Юрія Винничука. Глибокий сюжет із філософською складовою, видовищні декорації, талановита гра акторів подарують всім незабутні враження. Не пропустіть!

Вистава про складну боротьбу людяності й жорстокості

«Місце для дракона» – вистава про ненависть, а точніше традицію ненависті. Це руйнівне почуття роками плекається у суспільстві, доки ми – мовчимо. І що ж може стати тим поштовхом, який змінить усе і пробудить кожного? Можливо, спільна ненависть до умовного ворога? Але… це може об’єднати у страшному, деструктивному бажанні знищити… Перед вами – жителі однієї похмурої держави, де одного дня оселяється дракон. Та не беручи до уваги те, що душа дракона – тонка і вразлива, люди прагнуть його вбити. Чи подолає справедливість та чуйність людську жорстокість? – Дізнаєтеся з вистави. Тривалість – 2 години 40 хвилин. Рекомендовано до перегляду з 12-ти років. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Місце для дракона» у Києві?

Квитки вже у продажу на сайті Concert.ua.

Схожі події

Гуцулка Ксеня 05 березня 13:00, вт Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 340 ₴ Гуцулка Ксеня Вже не хочу 05 березня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Брешемо чисту правду 08 березня 19:00, пт Брешемо чисту правду Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Брешемо чисту правду Вже не хочу 08 березня Брешемо чисту правду Київська Консерваторія Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати