Моя чарівна леді

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Моя чарівна леді"?

1. Всесвітньо відомий романтичний сюжет у свіжому, яскравому та несподіваному прочитанні.
2. У виставі звучить жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру театру.
3. Мюзикл - це прекрасна можливість відпочити з рідними, друзями та коханими.

Сюжет, в якому красуня-замазура перетворюється в прекрасну принцесу, зовсім не новий. Здавалося б, на цьому театральному терені все зіграно і глядача вже нічим не здивуєш.

Але режисер М. Булгаков все-таки спробує. Зустрічайте легендарний спектакль «Моя чарівна леді» в абсолютно свіжому прочитанні!

На ваших очах новий Пігмаліон Генрі Хіггінс намагатиметься зліпити власну Галатею, взявши за основу досить незвичайний матеріал - квіткарку Елізу Дуллітл. Але хіба можна зламати живу людину на шану моді і вельми розпливчастим поняттям про те, що можна, і що не можна? Адже врешті-решт за зовнішнім лоском і витонченими манерами леді, ховається справжня Еліза - дівчина з гарячим серцем і відкритою душею.

Хто знає, в кого закохається скульптор - у своє дивовижне творіння або, все-таки, неідеальний оригінал. І чи вибачить прекрасна учениця свого занадто самовпевненого вчителя? На вас чекає незрівнянний по красі мюзикл, талановита гра акторів і неповторна жива музика у виконанні естрадно-симфонічного оркестру.

Подаруйте собі вечір неймовірних відчуттів! Ролі в постановці виконали: С. Лозовський, В. Янчук, О. Пшин, Ж. Бичковський, О. Мурина, А. Куделя та інші.

Перелік подій