24-pay-mark Created with Sketch.

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

від 0 ₴
Обрати подію

Про подіїАншлаг на найбільшому стадіоні країни (столичному НСК "Олімпійський"), тур стадіонами України, тур Західною Європою та Північною Америкою... 2019 можна назвати роком, без перебільшення генія сучасності — роком MONATIK! Більш, ніж в 30000 людей свіжі ще в пам'яті ті неповторні емоції та враження від шоу MONATIK влітку 2020 на стадіонах Харкова і Дніпра. І хочеться прожити знову, хочеться ще!

MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW — нове стадіонне шоу MONATIK 2021

Виступи MONATIK щоразу вражають новою високопрофесійною хореографією, складними яскравими, продуманими до дрібниць номерами і приголомшливими костюмами, спецефектами і запаморочливими шоу-моментами. Але найголовніше — коли весь стадіон співає в унісон, танцює в єдиному ритмі і вибухає емоціями, які будуть згадуватися роками! Ці моменти хочеться проживати знову і знову. Щоб так чіпляло глибоко і кожен раз! І у вас є такий шанс...

Великі концерти MONATIK в Одесі, Харкові та Дніпрі

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW в Харкові і Дніпрі — це історії з пісень усіх альбомів, що оживають на сцені, одночасно і пов'язані один з одним, і самодостатні. Це хіти, які люди співають, як власні гімни життя і щастя. Це магія живого виступу, яку неможливо відчути в записі або через кліпи, це єднання десятків тисяч людей з відкритими серцями, в одному ритмі, з великою любов'ю.

Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому зробленому з любов'ю шоу щось особисте, що надає крила і надихає, зашиває душу і "кружит".

КВИТКИ НА КОНЦЕРТ MONATIK

Концерт MONATIK — це завжди свято для душі і тіла. Запрошуйте коханих, рідних, друзів і просто приходьте за крутими емоціями!

Як вибрати категорію квитків? ДЕКІЛЬКА ПОРАД:

  • Якщо ви йдете з дітьми, вибирайте квитки в секторах. Дітям до 6 років вхід безкоштовний.
  • "Що було спочатку: музика або танці?" Якщо вибираєте танці, то вам в фан-зону. Чим ближче до сцени, тим більше драйву. Вибір за вами: FAN-1 або FAN-2.
  • Квитки будуть дорожчати ближче до дати концерту. Тому, чим раніше брати, тим вигідніше.
  • У секторах люди будуть весь концерт сидіти? Дуже малоймовірно. На концертах MONATIK люди не можуть втриматися від танців. Вибирайте місця в наявності. Чим далі від сцени, тим доступніше квитки. Але атмосфера від цього не стає гірше. Чим пізніше ви вибираєте місця, тим менше вибір.

ТАКОЖ ВАЖЛИВО ЗНАТИ

  • Вхід з дітьми до 6 років безкоштовний тільки в сектори і без надання окремого місця.
  • Вхід в фан-зону рекомендується дітям від 12 років і в супроводі дорослих.
  • Початок шоу о 20:30. Відкриття дверей о 18:00. Приходьте на стадіон мінімум за 1,5 години до початку.

Організатор - компанія VIRUS Music

Перелік подій