MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

23.05 - 20.06 Подiй: 3
від 399 грн.
Обрати подію

Про події

MONATIK MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW переносится на 2021 год

Обращение организаторов

Друзья,

Мы с вами, как и весь мир, сейчас переживаем беспрецедентную ситуацию в связи с пандемией COVID-19. Находясь на карантине, мы с нетерпением ждем наших встреч, которые запомнятся навсегда. Но главное сейчас — это здоровье.

Совместно с артистом и его командой мы приняли очень сложное для всех нас решение о переносе шоу MONATIK в Днепре, Одессе и Харькове на май-июнь 2021 года. Этот год мы и артист проведем в тщательной проработке нового, захватывающего, масштабного шоу «Made With Love And Rhythm»! Костюмы, мюзикловые постановки, программа, насыщенная вашими любимым хитами и абсолютно новыми композициями!

Просим отнестись к ситуации с пониманием и сохранить свой билет. Он будет действителен на новую дату.

Дополнительная информация будет предоставлена вместе с анонсом новых дат, над которыми мы работаем — разошлем ее в емейлах покупателям

Также подпишитесь на нашу страничку, чтобы не пропустить новости. Опубликуем их сразу, как это будет возможно.

Благодарим за понимание и до скорых встреч!

Аншлаг на найбільшому стадіоні країни (столичному НСК "Олімпійський"), тур стадіонами України, тур по Західній Європі та Північній Америці ... 2019 рік можна назвати роком, без перебільшення генія сучасності - роком MONATIK! Більш, ніж у 45 000 чоловік свіжі ще в пам'яті ті неповторні емоції та враження від шоу MONATIK цього літа на стадіонах Харкова та Дніпра. І хочеться прожити знову, хочеться ще!

І тепер MONATIK, без перебільшення - геній сучасності, повертається до Харкова та Дніпра з великим шоу!

Виступи MONATIK кожен раз вражають новою високопрофесійною хореографією, складними яскравими, продуманими до дрібниць, номерами і приголомшливими костюмами, спецефектами і запаморочливими шоу-моментами. Але найголовніше - весь стадіон співав в унісон, танцював в єдиному ритмі і вибухав емоціями, які пам'ятатимуться роками! Ці моменти хочеться проживати знову і знову. Щоб так чіпляло глибоко і кожен раз! І у вас є такий шанс ...

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW в Харкові та Дніпрі 一 це оживаючі на сцені історії з пісень усіх альбомів, одночасно і переплетені один з одним, і самодостатні. Це хіти, які люди співають, як власні гімни життя і щастя. Це магія живого виступу, яку неможливо відчути в запису або через кліпи, це єднання десятків тисяч людей з відкритими серцями, в одному ритмі, з великою любов'ю.

Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або ж в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому зробленому з любов'ю шоу щось особисте, що окрилює і надихає, зашиває душу і кружляє голову.

Організатор - компанія VIRUS Music:

Перелік подій

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

23 травня 2020 20:00

Дніпро, Стадіон Метеор

Перейти до опису
від 399 грн.

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

05 червня 2020 20:00

Харків, Стадіон Металіст

Перейти до опису
від 499 грн.

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

20 червня 2020 20:00

Одеса, Стадіон Чорноморець

Перейти до опису
від 499 грн.