MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

23.05 - 20.06 Подiй: 3
від 399 грн.
Обрати подію

Про події

Аншлаг на найбільшому стадіоні країни (столичному НСК "Олімпійський"), тур стадіонами України, тур по Західній Європі та Північній Америці ... 2019 рік можна назвати роком, без перебільшення генія сучасності - роком MONATIK! Більш, ніж у 45 000 чоловік свіжі ще в пам'яті ті неповторні емоції та враження від шоу MONATIK цього літа на стадіонах Харкова та Дніпра. І хочеться прожити знову, хочеться ще!

І тепер MONATIK, без перебільшення - геній сучасності, повертається до Харкова та Дніпра з великим шоу!

Виступи MONATIK кожен раз вражають новою високопрофесійною хореографією, складними яскравими, продуманими до дрібниць, номерами і приголомшливими костюмами, спецефектами і запаморочливими шоу-моментами. Але найголовніше - весь стадіон співав в унісон, танцював в єдиному ритмі і вибухав емоціями, які пам'ятатимуться роками! Ці моменти хочеться проживати знову і знову. Щоб так чіпляло глибоко і кожен раз! І у вас є такий шанс ...

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM SHOW в Харкові та Дніпрі 一 це оживаючі на сцені історії з пісень усіх альбомів, одночасно і переплетені один з одним, і самодостатні. Це хіти, які люди співають, як власні гімни життя і щастя. Це магія живого виступу, яку неможливо відчути в запису або через кліпи, це єднання десятків тисяч людей з відкритими серцями, в одному ритмі, з великою любов'ю.

Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або ж в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому зробленому з любов'ю шоу щось особисте, що окрилює і надихає, зашиває душу і кружляє голову.

Організатор - компанія VIRUS Music:

Перелік подій

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

23 травня 2020 20:00

Дніпро, Стадіон Метеор

Перейти до опису
від 399 грн.

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

05 червня 2020 20:00

Харків, Стадіон Металіст

Перейти до опису
від 499 грн.

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM

20 червня 2020 20:00

Одеса, Стадіон Чорноморець

Перейти до опису
від 499 грн.