27.01 - 06.02 Подiй: 2
від 80 грн.
Обрати подію

Про події

Пластичне рішення Михайла Шикули. Михайло Булгаков

17. XI. 1921 р з голодної і холодної Москви невідомий літсотрудніком, що приховує своє медичне минуле, Михайло Булгаков пише своїй матері на батьківщину в Київ: «Ночами уривками пишу« Записки земського лікаря »...

Важко сказати, як виглядали «Записки» в 1921 р - рукописи не збереглися. Змінилася назва. Всі вони під однією обкладинкою зберуться лише в 1981 р Такі, мало піддаються контролю стану, як: сон, марення, подвійне і потрійне бачення, психічне роздвоєння, кома і т. Д., - добре знайомі Булгакову, лікаря і людини, котра пережила хвороби , операції, контузію, дія наркотиків.

Влітку 1917 р відбулася подія, ледь не коштувало Булгакову життя. Заразившись дифтеритом і, відчуваючи сильні болі, він почав колотися морфієм, що увійшло в згубну звичку. Від загибелі його врятувала дружина, даючи все менші дози.

В оповіданні «Морфій» біографічні риси здвоєні, або навпаки, розкладені на двох чоловік, по сей і по той бік хвороби. Все загадкове, таємниче, ритуальне, дароване людині Всевишнім, викликало пекучий інтерес у Булгакова, медика і письменника.

Велике диво народження так само, як і таїнство смерті, сприймається ним в тісному зв'язку з природою. Як письменник, він міг серйозно оцінити «нейтральну смугу» людської психіки, що обертається творчим екстазом і пророчими прозріннями.

Дійові особи та виконавці:
Сергій Поляков - арт. Михайло Шикула
Бомгард - арт. Михайло ГЕРАСИМЧУК
Ганна Кирилівна - арт. Олена Огороднійчук
Психіатр - арт. Дмитро база
Амнеріс - засл. арт. України, лауреат премії ім. Станіславського (Росія) Людмила ЛИМАР
Фельдшер Марія - Тетяна Бондаренко, Лейла Джабіева

Постановка, музичне рішення і сценографія вистави засл. арт. Україна, лауреата Державної премії ім. Станіславського (Росія) Людмили ЛИМАР

Перелік подій

Морфій

27 січня 2019 21:00

Київ, Театр Актор

Перейти до опису
від 80 грн.

Морфій

06 лютого 2019 19:00

Київ, Театр Актор

Перейти до опису
від 80 грн.