Морозко

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Увага! Події переносяться в ЦНТТМ "Сфера" (зал "Театр Київ"). У залі діє вільна розсадка.
Їхати від м. Мінська тр. №47, 34, маршруткою №485 - одна зупинка в сторону Московського мосту, або пішки 10 хв.

Чому варто піти на виставу "Морозко"?

1. Цікава казка для дітей з народними обрядами та вертепом
2. У виставі використано мультимедійну техніку
3. Вистава має повчальний життєвий урок для кожної дитини

Українська народна казка,мультимедійна вистава. Красива і зворушлива історія про дружбу та чарівництво, створена за мотивами улюбленого дитячого фільму «Морозко».

В одному селі жив самотній старий чоловік, який сам виховував дочку. Згодом старий вирішив одружитися. Нова дружина виявилася дуже суворою до дідової дівчинки , постійно її лаяла і докоряла. Своїй рідній дочці дозволяла довго спати, нічого не робити і всіляко потурала її примхам. Зла мачуха, бажаючи позбутися від пасербиці наказала чоловікові відвезти її в ліс і видати заміж за Мороза. Старий не посмів не послухатися сварливої жінки і привіз дочку в ліс, залишив біля великої сосни і повернувся додому. Незабаром з'явився Мороз...

Вистава наповнена феєрією, музикою, танцями та жартами. Тут є народні обряди та Вертеп. Також вона наповнена чарівними зимовими нотками, на яких виросло не одне покоління дітей. Як будь-яка казка, «Морозко» має свій повчальний урок. Який саме, кожна дитина засвоїть самостійно, ну а наші герої допоможуть їй в цьому.

Вистава розрахована на вік від 5 до 12 років. Тривалість 50 хв.

Перелік подій