обмін квитків

Morphine Suffering

31.10 - 31.10 Подiй: 1
від 400 грн.
Обрати подію

Про події

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.
Згідно чинного законодавства для обміну або повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.
Організатор: Mad Art Promotion
Контакти організатора: [email protected]
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Morphine Suffering повертаються з неймовірним шоу!

Цей концерт стане фінальною крапкою в рамках всеукраїнського прощального туру MS.

Вже більше 10 років гурт Morphine Suffering демонструє високу якість виконання, звучання, світла та шоу. Море драйву, незабутні емоції, позитив і божевільна енергетика – ось візитівка гурту.

Одна з найочікуваніших подій цієї весни!

Колектив є постійним гостем найгучніших фестивалів України, таких як Atlas Weekend, Захід Фест, Файне Місто, Бандерштат, Тарас Бульба, Республіка та багатьох інших. За час свого існування морфіни видали 7 синглів, 2 повноформатних альбоми та 2 EP, а також створили десятки відеокліпів і зіграли понад 200 концертів. MSfamily налічує десятки тисяч шанувальників в Україні та за її межами.

Як відзначають фани гурту, який став легендою серед українських любителів драйвової музики, творчість і виступи Morphine Suffering заряджають і надихають на досягнення нових висот і розширення особистих горизонтів, адже лейтмотив творчості гурту – «Краще жити, а не бути».

MS приготували справжнє свято з феєричною програмою, конкурсами, сюрпризами та подарунками.

Ви можете купити квитки на MORPHINE SUFFERING на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Перелік подій

Morphine Suffering

31 жовтня 2020 19:00

Київ, ATLAS

Перейти до опису
від 400 грн.