24-pay-mark Created with Sketch.

Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake

-
Відгуків немає
від 200 ₴
75 хв.
від 200 ₴
Обрати подію

«Модуль тимчасовості» (МОТ) — тимчасовий культурний простір, збудований із контейнерів-модулів. Після трьох місяців роботи в Києві, а також Дніпра та Луцька, проєкт приїхав до Львова, який стане фінальною зупинкою туру Україною. З 8 вересня до 8 жовтня в МОТ на площі Олекси Гасина триватиме одна з найбільших міжнародних артподій в Україні від початку повномасштабної війни, яку побачили вже 45 000 відвідувачів. Це виставка сучасного мистецтва, об’єднана темою «Тимчасовість», за участі 28 митців із 10 країн.

Проєкт організований київською командою don’t Take Fake, конструкція розроблена архітектурним бюро balbek bureau, а дизайн — студією crevv.

Подорож і робота простору у Львові реалізується за підтримки луцької ГО «Алгоритм дій», а також сприяння Львівської міської ради.

На цій спеціальній події, представники/ці команди don’t Take Fake проведуть екскурсію простором і познайомлять з експозицією.Також розкажуть, як створювався проєкт такого масштабу за вісім місяців, про його мету й концепт, про те, що залишилось за кадром, і відповідатимуть на запитання присутніх.

Купуючи квиток в МОТ чи на спеціальні події у просторі, як от екскурсії, ви підтримуєте відновлення культурних інституцій в Україні. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії.

Правила відвідування

 1. Вхід на подію лише за попередньо купленим онлайн-квитком на сайті Concert.ua.
 2. У разі повітряної тривоги у Львові всі відвідувачі мають залишити приміщення та пройти до найближчих місць укриття. Одне́ з таки́х — Молодвіж Центр, вулиця Скорика, 31
 3. Працівники МОТ можуть попросити вас залишити в гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки та рюкзаки.
 4. Працівникам МОТ надається право поверхневого огляду сумок та рюкзаків на вході до експозиції.
 5. Команда проєкту та працівники МОТ можуть відмовити у доступі в простір відвідувачам, які не дотримуються вищезазаначених правил, перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, агресивно поводяться або несуть загрозу іншим відвідувачам.
 6. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідудувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити на перший поверх експозиції та спеціальні події, а за необхідності скористатися спеціально облаштованою вбиральнею.
 7. У просторі МОТ заборонено:
  — приносити будь-які види зброї та піротехніки, колючі та ріжучі предмети, газові балончики, аерозолі, отруйні, хімічні та інші речовини;
  — заходити до виставкової зали з великогабаритними речима, їжею та напоями;
  — курити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої у просторі;
  — здійснювати професійне та комерційне фото- та відеознімання без отримання дозволу від команди don't Take Fake.