24-pay-mark Created with Sketch.

Mudak

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вистава «Mudak» в Києві

Люди бояться і цураються «сумних», а вони в свою чергу ретельно приховуються свою печаль. Адже краще, престижніше і простіше завести собі айфдренда, ніж спілкуватися з живою людиною. І тоді починає здаватися, що навіть дерево зрозуміє тебе краще, ніж оточуючі. Головне, щоб і любов до дерев не зайшла занадто далеко, тому і з цього можуть вийти проблеми. І взагалі потрібно бути обережніше, адже так легко порушити загальноприйняті норми і правила і стати мудаком. І ще спробуй потім доведи, що ти не мудак.

Ось таку Антиутопічну, дотепну, іронічну і актуальну виставу створила команда «Золотих воріт» за підтримки НСТДУ за п'єсою сучасного українського драматурга Андрія Бондаренка, яка вперше була представлена в 2019 році на фестивалі «Тиждень актуальної п'єси».

Тому беріть френдів і айфрендів, приходьте і не бійтеся «суму», адже сміх - це потужний медичний профілактичний засіб. Застосовуючи сміх в широких масштабах, ми можемо домогтися повного зникнення клінічних проявів суму в нашій країні вже через кілька років.

Автор - Андрій Бондаренко.
Режисер - Таня Губрій
Актори - Христина Люба, Орест Пастух, Артем Пльондер, Олег Стефан (актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра)

Перелік подій