24-pay-mark Created with Sketch.

музика королів

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Музика королів в Одесі! 5 червня в театрі Музкомедії в Одесі відбудеться грандіозне симфонічне шоу «Музика королів».

Чому варто піти на концерт «Музика королів» в Одесі?

  1. Масштабна подія від творців гучного проєкту «Гра престолів».
  2. Ефектне шоу за участю професійного оркестру й хору.
  3. Особлива програма з легендарних саундтреків до ваших улюблених фільмів і серіалів.

Потужне симфонічне шоу «Музика королів» в Одесі

5 червня запрошуємо вас до театру Музкомедії на величне шоу «Музика королів» за участю великого симфонічного оркестру та артистів хору! Під керівництвом найяскравішого диригента нашого часу Андрія Чорного масштабне дійство перетвориться на гучне свято музики та подарує купу нових вражень.

Поспішайте обирати зручні місця й замовляти квитки!

Епоха королів в саундтреках геніальних композиторів сучасності: музичний проєкт «Музика королів» на сцені Театру музкомедії

У програмі концерту – саундтреки до культових фільмів і серіалів: «Вікінги», «Троя», «Гра престолів», «Жанна Д'арк», «Король Артур», «Спартак», «Хоробре серце», «Володар кілець», «Гладіатор» та багатьох інших. У неперевершеному виконанні симфонічного оркестру прозвучить музика видатних авторів – Ганса Циммера, Раміна Джаваді, Джеймса Хорнера, Еріка Серри та інших композиторів, чиї досягнення були відзначені престижними світовими преміями.

На глядачів чекає повне занурення в атмосферу улюблених кінохітів. Подорож до світу, де владарюють сильні лідери, чатують підступні зрадники та нишпорять хитрі лиходії, стане незабутньою пригодою.

Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Музика королів» в Одесі?

Оформити квитки на концерт «Музика королів» в Одесі ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Також доступне замовлення квитків з доставкою кур’єром або в нашій фірмовій касі.

Перелік подій