Ми навчимося пекти пироги

-
Відгуків немає
від 0 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Ми навчимося пекти пироги»?

1. Подивитися красиву мелодраму в стилі джаз.
2. Задуматися про життєві колізії та повірити в краще.
3. Побачити перше сценічне втілення п'єси талановитого петербурзького драматурга Ольги Зверліної.

Світ ілюзій і мрій. У ньому так комфортно і звично. І так важко відмовитися від нього, щоб нарешті взятися за будівництво реального життя.

Вічний вибір про журавля в небі та синицю в руці. Чи можна стати дійсно щасливим із невеликою пташкою? Чи перебуваючи тут, на землі, все одно доведеться відчувати занепокоєння, зазираючи в небо в очікуванні граційного журавля?

Герої постановки – молоді люди, які з усіх сил намагаються навчитися бути щасливими. Але чи витримають вони випробування реальним життям? І де взяти сили, якщо почнуть руйнуватися повітряні замки? А це обов'язково станеться, коли прийдуть зрада, нерозділене кохання, смерть...

Але що б не сталося, завжди можна ввімкнути улюблений джаз, заварити смачний чай, спекти домашні пироги та покликати близького друга. Або хоча б згадати його. Вирішити бути щасливими і бути ними, незважаючи ні на що. А, можливо, раптом пролунає дверний дзвінок. І він (той самий «журавель у небі») влетить до квартири зі словами: «Ну здрастуй, дитинко моя».

«Ми навчимося пекти пироги» – чудова вистава за п'єсою сучасного драматурга Ольги Зверліної. Обов'язково приходьте на цю життєву і чуттєву постановку!

Актори