Ми навчимося пекти пироги

22.02 - 22.02 Подiй: 1
Відгуків немає
від 250 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 250 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Ми навчимося пекти пироги»?

1. Подивитися красиву мелодраму в стилі джаз.
2. Задуматися про життєві колізії та повірити в краще.
3. Побачити перше сценічне втілення п'єси талановитого петербурзького драматурга Ольги Зверліної.

Світ ілюзій і мрій. У ньому так комфортно і звично. І так важко відмовитися від нього, щоб нарешті взятися за будівництво реального життя.

Вічний вибір про журавля в небі та синицю в руці. Чи можна стати дійсно щасливим із невеликою пташкою? Чи перебуваючи тут, на землі, все одно доведеться відчувати занепокоєння, зазираючи в небо в очікуванні граційного журавля?

Герої постановки – молоді люди, які з усіх сил намагаються навчитися бути щасливими. Але чи витримають вони випробування реальним життям? І де взяти сили, якщо почнуть руйнуватися повітряні замки? А це обов'язково станеться, коли прийдуть зрада, нерозділене кохання, смерть...

Але що б не сталося, завжди можна ввімкнути улюблений джаз, заварити смачний чай, спекти домашні пироги та покликати близького друга. Або хоча б згадати його. Вирішити бути щасливими і бути ними, незважаючи ні на що. А, можливо, раптом пролунає дверний дзвінок. І він (той самий «журавель у небі») влетить до квартири зі словами: «Ну здрастуй, дитинко моя».

«Ми навчимося пекти пироги» – чудова вистава за п'єсою сучасного драматурга Ольги Зверліної. Обов'язково приходьте на цю життєву і чуттєву постановку!

Актори

Схожі події

Чорний квадрат. Медовий місяць 15 лютого 19:00, Сб Чорний квадрат. Медовий місяць Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Медовий місяць Вже не хочу 15 лютого Чорний квадрат. Медовий місяць Український театр Придбати Чоловіча логіка 28 січня 19:00, Вт Чоловіча логіка Одеса, Український театр від 120 грн. Чоловіча логіка Вже не хочу 28 січня Чоловіча логіка Український театр Придбати Червоні вітрила 14 лютого 18:30, Пт Червоні вітрила Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. Червоні вітрила Вже не хочу 14 лютого Червоні вітрила Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль 02 лютого 19:00, Нд Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Вже не хочу 02 лютого Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Український театр Придбати