Mystery Play. Бійцівський клуб

11.07 - 11.07 Подiй: 2
від 550 грн.
Обрати подію

Про події

Від пасивного перегляду до активної участі. За мотивами фільму «Бійцівський клуб».

Що ж вас чекає?

1. Стилізована локація під антураж фільму 3000 квадратних метрів. У зоні гри будуть працювати бар, а також зона макіяжу для гравців. У грі задіяні кілька інтерактивних проекцій, які атмосферно доповнюють локацію гри Бійцівський клуб.

2. Більше 20-ти акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.

3. Елементи квесту тримають увагу учасників на протязі всієї гри. Перед гравцем розгортається дилема який бік він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів вихідців з «Бійцівського клубу» або прихильників існуючого порядку. Ідеї екстремістів дуже привабливі і романтичні але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, щоб народилося нове треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати те, що треба просто знищити і на його місці побудувати нове.

4. Безліч фотозон, на яких можна буде зробити веселі Селфі для свого архіву.

5. Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Me Academy.

6. Афтепаті. Після гри можна продовжити вечір в зоні бару і спробувати відмінні напої від нашого бармена.

Тривалість гри - 2 години.
Оптимальна кількість учасників в команді - 6.

Яка форма одягу?
Організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен образ підходить і для чоловіків, і для жінок Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не вдягати короткі сукні і високі підбори.

ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують брати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.

Перелік подій

Fight club

11 липня 2020 16:00

Київ, Арт-завод Платформа Mystery Play

Перейти до опису
від 550 грн.

Fight club

11 липня 2020 17:00

Київ, Арт-завод Платформа Mystery Play

Перейти до опису
від 550 грн.