На дні 16+

29.05 - 29.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 50 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 50 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «На дні»?

1. Побачити, як відому класику ставлять під нетлінний хіт Led Zeppelin.
2. Усвідомити сучасну актуальність твору, створеного великим драматургом минулого століття.
3. Вкотре замислитися над тим, яке ми вибираємо для себе майбутнє.

Київський Театр на Подолі представляє виставу «На дні» за п'єсою Максима Горького. Несподіване прочитання класики і відповіді на найскладніші запитання – все в одній постановці.

Можливо, глядач очікує від вистави вираженої консервативності. Адже це ж класика. Але ні, не вгадали. Не може бути нудним твір, який іде під музику хітової теми Stairway to Heaven легендарних Led Zeppelin. Ви обов'язково отримаєте море задоволення і зможете почути відповіді на живі запитання сучасності.

У житті кожного трапляються моменти, коли потрібно робити вибір. Ми – автори своїх вчинків і ми творимо своє майбутнє. І що краще: обрати звичну рутину або ризикнути, вирушивши до незвіданого? Ці запитання ніколи не втратять своєї значущості.

Вистава «На дні» в постановці Театру на Подолі була відзначена високими театральними преміями, включаючи «Київську пектораль» (2011 рік).

Режисер-постановник – Народний артист України Віталій Малахов.
Ролі виконують: Оксана Аніщенкова, Наталя Рокитська, Олександр Данильченко, Даша Малахова та інші талановиті актори.

Тривалість – 3 години, з антрактом.

Актори

Схожі події

ШОУ Три кота 02 червня 12:00, Нд ШОУ Три кота Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. ШОУ Три кота Вже не хочу 02 червня ШОУ Три кота МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний Квадрат: Ліфчик онлайн 11 червня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Ліфчик онлайн Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Ліфчик онлайн Вже не хочу 11 червня Чорний Квадрат: Ліфчик онлайн Bel etage Придбати Мадам Батерфляй 24 травня 18:30, Пт Мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Мадам Батерфляй Вже не хочу 24 травня Мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати ШОУ Три кота 30 травня 18:00, Чт ШОУ Три кота Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 90 грн. ШОУ Три кота Вже не хочу 30 травня ШОУ Три кота Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати