24-pay-mark Created with Sketch.

Наполеон та Жозефіна ІІ

-
Відгуків немає
від 0 грн.
120 хв.
від 0 грн.
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА СПЕКТАКЛЬ "НАПОЛЕОН І ЖОЗЕФІНА ІІ"?

  1. Поринути в історію кохання, де головна дійова особа – великий полководець.
  2. Посміятися з мінливості долі.
  3. Переконатися, що по-справжньому сильне кохання може перемогти все і завоювати світ успішніше за армії Наполеона!

Мало хто не знає, що Наполеон мав кохану Жозефіна де Богарне. Однак, як виявилося, у житті великого французького імператора була друга Жозефіна! Так Так!

І нехай історики старанно мовчать про цей разючий факт, але театр таке приховувати не має наміру. Цього вечора на вас чекає розповідь про безліч пікантних і веселих подробиць непростих стосунків Наполеона і чарівної корсиканки Жозефіни Понтіу, яка з'явилася раптово на острові святої Єлени, місці останнього притулку поваленого Бонапарта.

Ви зможете переконатися особисто, що справжня корсиканка – практично та сама одеситка. Адже тільки корсиканки та одеситки здатні так спритно та стрімко поставити навколо себе на вуха всіх та вся. Можна одночасно і збити пиху англійського губернатора, і змусити французьких генералів охороняти морквяні грядки, ловити мишей і доїти кіз. А крім цього, навчити самого Наполеона Бонапарта танцювати, співати та корчити пики. І це ще не все. На виставі вас присвятять у таємницю народження одного із найвідоміших коньячних брендів світу. Таку подію не можна пропустити!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату