24-pay-mark Created with Sketch.

Наша кухня

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Запрошуємо вас на спектакль «Наша кухня». Яскраві образи героїв, блискучі актори і тема постановки нікого не залишать байдужими.

Повний драматизму спектакль на основі п'єси Асі Котляр занурює глядача в епоху післявоєнних років, коли душевні рани ще були дуже свіжі, а серця людей були відкриті до співпереживання. Тим і цінно це для драматурга, адже оголений нерв, пульсуючі емоції, абсолютна щирість - це якраз те, що неможливо «інсценувати», цим потрібно по-справжньому перейнятися. І талановитим акторам театру це вдалося на всі 100 %! Тому обов'язково приходьте і отримайте задоволення від приголомшливого спектаклю!

Дія і всі головні події п'єси розгортаються, що зрозуміло з назви, на кухні. Так-так, на кухні комунальної квартири, де зустрічаються і уживаються люди протилежних характерів і однодумці, де сваряться і миряться, де сумують і співають, люблять і... і все разом. Разом, а як інакше побороти біль, завданий війною, як навчитися жити далі?

П'єса «Наша кухня» розповідає про дві жіночі долі: росіянки та єврейки. Стара кухня втілює для них цілий світ. Там вони всіляко підтримують і допомагають одна одній пережити горе.

Пісні минулих років, автентичні декорації і костюми героїв дозволяють повністю передати атмосферу епохи.

Режисер-постановник - Григорій Зіскін (Канада).

Ролі виконують: Анна Варпаховська, Любов Солодова, Світлана Зельбет.

«Наша кухня» - це трагікомедія на одну дію.

Тривалість - 1 година 30 хвилин.