24-pay-mark Created with Sketch.

Наталія Могилевська. Я вдома

21.03 Подiй: 1
від 280 ₴
Обрати подію

Про події

Наталія Могилевська з моноподанням «Я вдома»

Це, мабуть, одна з найемоційніших та найзворушливіших концертних програм Наталії Могилевської. Ось уже кілька місяців вона представляє нове шоу під назвою "Я вдома". За своєю суттю це моновистава, в якій зібрано всі сльози українців, усі їхні емоції у віршах та піснях.

"Я вдома" - це проект-драма, рефлекс на війну, це місце, де кожен глядач зможе відпустити свої емоції, дати можливість відштовхнути їх від себе та залишити лише світле та добре, надію та віру в Перемогу.

В цей вечір відчуєте всю атмосферність віршів неймовірного Юрія Рибчинського, які назавжди залишаться у вашій свідомості. Також пролунає пісня, присвячена дядькові Наталії з Маріуполя, який загинув від росіян...

Сама співачка та актриса Наталія Могилевська з перших днів вторгнення стала до лав волонтерів, адже саме народні артисти, на її думку, мають бути завжди з народом. Тому, вона зустрічається з пораненими, допомагає людям, які стали жертвою війни та робить все, що було в її силах. Тільки творчість може врятувати і не дасть збожеволіти. Саме так народилася вистава "Я вдома".

Перелік подій

Наталія Могилевська. Я вдома

21 березня 2024 19:00

Червоноград, Народний дім

Перейти до опису