NaviBand

Про події

Чому варто піти на концерт NaviBand?

1. Улюбленці Євробачення-2017
2. Неймовірний новий білоруськомовний альбом
3. Щирі емоції та світлі пісні

Naviband, фіналісти Євробачення-2017 від Білорусі, їдуть до України з новим альбомом!

Білоруський гурт Naviband презентував шанувальникам новий альбом «Адной Дарогай». Це четверта платівка гурту, до якої увійшло 9 треків. Усі пісні альбому написані білоруською мовою. У лютому 2018 року стартує тур на підтримку альбому. Фантастично позитивні та завжди усміхнені музиканти Naviband презентують «Адной Дарогай» українській публіці.

Солісти гурту Артем Лук'яненко та Ксенія Жук розповідають про альбом: «Одразу ж після участі в конкурсі Євробачення ми всім гуртом усамітнилися на хуторі в 300 км від Мінська, де і була написана більша частина цього альбому - ми просто виставляли інструменти прямо посеред поля і репетирували. Записаний альбом був на студії у великого майстра своєї справи, звукорежисера гурті BRUTTO та Ляпис-98 Андрія Бобровка. «Адной Дарогай» - живий, натуральний, світлий і дуже щирий альбом, просочений любов'ю до рідної мови, рідної землі, музики, життя і, звичайно ж, один до одного».

Нагадаємо: дует Naviband підкорив Україну однією піснею «Гісторыя майго жыцця» («Історія мого життя»), яку представили під час національного відбору Євробачення. Журі, зал, глядачі зустріли їх оплесками, подарували овації та свою любов. І вже у травні на фіналі конкурсу саме ця пісня отримала від українського журі максимальний бал!

Перелік подій