Назви своє ім’я

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Назви своє ім'я"?

1. Здивуватися від непередбачуваного фіналу
2. Порівняти спектакль з перлиною французького кінематографу
3. Порадіти за своє чудове ім'я

Ця п'єса вже підкорила мільйони сердець в Європі. Французька комедія - це особливий шарм, це завжди про любов, це неймовірні, часом доведені до абсурду ситуації, а також неповторна атмосфера фільмів з Луї де Фюнесом, П'єром Рішаром і Жераром Депардьє.

Останнім часом дуже мало комедій, де гумор «вище поясу» , а ось ця вистава саме така! Тонкий інтелігентний французький гумор та легка комедійна вистава насправді змусять вас задуматися над багатьма актуальними і непростими темами.

Друзі дитинства збираються на звану вечерю з приводу майбутнього народження малюка у одного з них. Мова заходить про ім'я для дитинки і тут батько вимовляє ТАКЕ ім'я, яке викликає загальне здивування. Здивування переростає у щось більше і тут все летить шкереберть - дістаються всі скелети з шаф, зриваються всі ярлики, хоча це і друзі дитинства і один про одного знають все. Загалом: на сцені киплять пристрасті, а в залі не змовкає сміх, актори просто неперевершені, а сюжет ... ви нізащо не здогадаєтеся, чим все закінчиться.

Блискучий акторський ансамбль перенесе Вас на декілька годин в Париж, в химерний світ сучасних респектабельних французів. Знайомтеся, дійові особи та виконавці:

- Віктор Гаро - викладач французької літератури в університеті, співробітник видавництва «Критичні віхи», генеральний секретар Товариства історії літератури;- Олег Примогенов актор «Дикого театру»; відомі кінороботи «Хрустальов, машину!», «Залізна сотня», «Поганий хороший коп», «Майор і магія», «Поводир»;

- Елізабет Гаро-Ларше, дружина Віктора - викладач французької в ліцеї Гектора Берліоза, фінансист кіноклубу та член батьківського комітету ; - Леся Самаєва Заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру на лівому березі Дніпра; відомі кінороботи: «Свати», «Кандидат», «Заборонене кохання», «Краща тиждень мого життя»;

- Венсан Ларше, кращий друг Віктора, брат Елізабет. Венсан - чоловік з красивою зовнішністю і з блискучою кар'єрою; - Андрій Кронглевскій актор «Дикого театру», відомі кінороботи: «Краща тиждень мого життя», «Догори дригом», «Чемпіони з підворіття»Клод Гатіньyoль, перший тромбон філармонічного оркестру Радіо Франції. - Анатолій Сомик актор Київського академічного Молодого театру, відомі кінороботи: «Військовий шпиталь», «Друге життя», «Слуга Народу», «Сашка»

- Софі Каравате, чарівна і пікантна жінка, подруга Венсана, яка скоро народить йому дитину; - Дарина Легейда актриса національного академічного драматичного театру ім. І.Франка; відомі кінороботи: «Артистка», «Спокуса», «Співачка»/ Софі Пашкуал актриса і модель. Особа Ukrainian Fashion Week осінь-зима 2017/18. Модель журналів «ELLE» «VOGUE»

Вистава йде російською мовою. Тривалість 2 години з антрактом.

За мотивами п'єси «Ім'я» Матьє Делапорта і Олександра де ла Пательера

Режисер-постановник: Юлія Маслак, лауреат премії «Київська Пектораль»

Композитор: Віталій Фізер.

Художник: Олеся Головач, головний художник Івано - Франківського театру ім. І.Франка.

Перелік подій