24-pay-mark Created with Sketch.

НеБарбі

23.03 Подiй: 1
Арт Братіслава Київ, вул. Олександра Архипенка, 5
Відгуків немає
від 250 ₴
від 250 ₴
Обрати подію
Спектакль «НеБарбі» у Києві відбудеться з 17 лютого по 23 березня 2024 року в Арт Братіслава.

Чому варто піти у театр на виставу «НеБарбі» у Києві?

  1. Комедійна вистава у популярному жанрі імпровізації.
  2. Теми, що є актуальними завжди.
  3. Чудова нагода відволіктися від буденних проблем та розслабитися.

Спектакль «НеБарбі» у Києві

Запрошуємо вас до перегляду незвичайної імпровізаційної комедії із промовистим девізом «Я тобі не лялька!» «НеБарбі» – жіноча вистава про жінок. Вона піднімає безліч цікавих питань та залишає чимало простору для власних міркувань глядачам. Не пропустіть!

Блискуче поєднання влучної іронії та роздумів про важливе

Приготуйтеся зануритися у вир життєвих подій, де буде місце і сміху, і сльозам. Вистава-роздум піднімає питання цінностей, мрій, почуттів сучасної жінки та впливу на неї соціуму. Тож байдужим не лишиться жоден з глядачів. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «НеБарбі» у Києві?

Ви можете придбати квитки на сайті Concert.ua у будь-який зручний для себе час.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати