24-pay-mark Created with Sketch.

Небачена Азовсталь

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Благодійний Фонд Сергія Притули спільно з TNT Agency та ARTLIVE 12-14 серпня 2022 року проводить благодійну виставку фотографій Дмитра Козацького (позивний Орест), фотографа і керівника пресслужби полку «Азов», з дозволу його мами Ірини.

Ми покажемо і ті фото з пекла «Азовсталі», які досі ніде не публікувалися. Ми покажемо відео, які захисники Азовсталі надсилали своїм родинам просто з пекла в оточення окупантів.

Також в рамках триденної події відбудеться зустріч-розмова з родичами бійців різних підрозділів з Азовсталі, це і «Азов», і прикордонники, і бійці територіальної оборони та поліції Маріуполя. Вони розкажуть історії захисників Маріуполя, які досі ніхто не чув.
Адже Азовсталь - це ще не минуле. Це історія, яка триває просто зараз. Захисники Маріуполя досі в російському полоні. Ми не маємо права про них забувати.

У перший день виставки ввечері Сергій Жадан виступить зі своїми віршами. На третій день виставки гурт ТНМК та діджейка Дар'я Коломієць проведуть музичний вечір для збору донатів на допомогу військовим.

100% зборів піде на закупівлю мілітарної допомоги полку «Азов» через Благодійний Фонд Сергія Притули.

Перелік подій