24-pay-mark Created with Sketch.

Неймовірні пригоди у Шоколадному Королівстві

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Хто не мріяв потрапити в фантастичну подорож чарівним Шоколадним Королівством? До того ж, не просто потрапити, а ще й дізнатися секрет виготовлення Шоколаду Правди і Щастя! А ще врятувати ціле королівство від страшної шоколадної повені! Звучить захоплююче, чи не так?

Запрошуємо ваших дітей на спектакль "Неймовірні пригоди в Шоколадному Королівстві" із запаморочливими погонями та іграми, битвами і танцями. Сучасна музика, гумор і віртуальні технології поєднаються в унікальній інтерактивній новорічної постановці. Звичайно ж, у самому фіналі цього дійства з'явиться головний персонаж свята - справжній Дід Мороз! І всі присутні вкотре переконаються, що щастя кожен здобуває собі сам, а добро неодмінно перемагає зло.

До речі, свято розпочнеться вже в фойє, де дітей зустрінуть сам Шоколадний Король і Казкова Фея, перевертні і чаклуни, дивовижні звірі і незвичайні Діди Морози. Герої проведуть захоплюючі конкурси, ігри, вікторини та майстер-класи.

У цій захоплюючій казці грають актори театру ім. Івана Франка, а також театру "Колесо" та Молодого театру. А режисером-постановником є Дмитро Чирипюк, Народний артист України.

Перелік подій