24-pay-mark Created with Sketch.

Німе кіно і джаз

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Marco Concert презентує незвичайний формат заходів - Німе кіно і Джаз!

У рамках унікального проекту вашій увазі пропонують знамениті творіння режисерів, що здобули любов мільйонів і підкорили Голівуд. Німе кіно і Джаз - це картини, які одного разу зробили справжню революцію. Їх герої назавжди закарбовані в історії світового кінематографа. Це роботи таких легендарних акторів і режисерів як Бастер Кітон, Чарлі Чаплін та ін.

У кожній картині - дух епохи, в якій жили і творили великі майстри жанру. І відсутність слів, скоріше, додає, а не позбавляє їх сенсу. Саме в рухах, міміці, емоціях акторів - вся «сіль» сюжету. Сучасній людині важко уявити собі всю складність передачі ідеї в німому кіно. Нам залишається тільки захоплюватися талантом і натхненням акторів минулого.

І, звичайно, головною «родзинкою» кожної події проекту є участь приголомшливого піаніста, улюбленця столичної публіки, Павла Ігнатьєва. Його джазовий акомпанемент додасть особливого шарму події і запалить іскорки в очах глядачів.

Перебираючи різні події Києва, зупиніть свій погляд на нашій добірці "Німе кіно і Джаз". Розміщена на сайті афіша постійно оновлюється, і ви ніколи не пропустите неординарний концерт або зустріч.

Купити квитки на події Marco Concert ви можете прямо зараз. Оформлення займе всього декілька хвилин!

Перелік подій