нервы

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт групи «Нервы»?

1. Три роки «Нервы» не давали концертів в Україні, але цього разу музиканти обіцяють надолужити згаяний час!
2. За їхніми чоловічими плечима виступи на найбільших майданчиках, масштабних фестивалях і престижних музичних преміях.
3. За дві години концерту ви почуєте старі добрі хіти групи - «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи» та інші, а також нові пісні з альбому «Самый дорогой».

Група «Нервы» часу дарма не втрачає! Готуйтеся зустрічати артистів у своєму місті з презентацією нового крутого альбому, який змінить ваше уявлення про музику раз і назавжди!

«Самый дорогой» - це п'ята серйозна студійна робота музикантів за сім років існування. Що ж, чимало! Новий альбом не помістився на одну платівку, тому його вирішили представити у двох частинах: першу фанати побачили в травні, другу - в грудні 2017.

Самі музиканти відверто розповідають, що новий матеріал створювався не так легко, як здається, але це тільки додало йому особливої атмосферності, глибини звучання й емоційності. Як і найперші хіти, альбом створювався у студії Bobina Records у досить аскетичних умовах. Результатом двотижневої кропіткої і дуже наполегливої роботи став абсолютно новий насичений саунд.

Ви можете вже скоро побачити вибуховий концерт «НЕРВОВ» у своєму місті й отримайте кайф від живого виконання альбому, який хлопці вважають свої найкращим творінням!

Перелік подій