Неспляча красуня

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

В самому центрі Киева у Палаці культури та мистецтв відбудеться казково-новорічна музична вистава «Неспляча красуня».

Вона розповість вам історію про Короля і Королеву, у яких не було дітей. Проте, у новорічну ніч відбулося чудо - на світ з’явилась їх донечка Вікторія. Але це була не звичайна дитина — вона ніколи не спала. Принцеса була приречена на те, щоб ніколи не потрапити в Королівство сновидінь. Чим же принцеса займалася у час, коли всі у царстві дивилися свої сни і чи зніме чари Святий Миколай?

Добра повчальна історія у виконанні професійних акторів, заслужених артистів України та артистів балету не залишить байдужим жодне дитяче серце.

Запрошуємо Вас 18, 19, 20, 21, 22, 26 та 27 грудня до Палацу культури та мистецтв по вул. Іринська 6 (біля метро «Золоті ворота»).

Велика інтерактивна програма у фойє з розвагами для хлопчиків і дівчаток віком від 2 до 12 років, тривалість 30 - 40 хвилин:

- Перший та другий поверхи: Різдвяний ярмарок розваг (школа чарівників, малювання, святкове караоке, конкурси, подарунки та багато іншого)

- Третій поверх: улюблені казкові герої, клоуни, урочисте запалювання Новорічної ялинки, велика кількість призів для наших улюблених маленьких гостей!

Новорічний мюзикл «Неспляча красуня»

- Тривалість: 60 - 70 хвилин.
- Початок Новорічних вистав: 10:30, 13:30, 16:30, 18:30.
- Розважальна програма починаеться за 30 хвилин до вистави.
- Тривалість всієї програми: 1 год. 40 хв.

Довідки за тел. 0962801020

Перелік подій