24-pay-mark Created with Sketch.

Нєвинасімі люди

-
Відгуків немає
від 0 €
120 хв.
від 0 €
Обрати подію
Спектакль «Нєвинасімі люди» у Києві відбудеться з 26 лютого по 15 березня 2024 року в Центрі мистецтв Новий український театр.

Чому варто піти у театр на виставу «Нєвинасімі люди» у Києві?

  1. Актуальна вистава в унікальному жанрі комедії-гротеску.
  2. Колоритні персонажі у блискучому виконанні талановитих акторів.
  3. Цілий букет емоцій від перегляду.

Спектакль «Нєвинасімі люди» у Києві

«Нєвинасімі люди» – незабутня комедія-гротеск за п’єсою сучасного драматурга Романа Горбика «Сімейні цінності. Центр». Режисерка – Олександра Правосуд. Виконавці: Поліна Кіно, Ольга Білоног, Владислав Сведенюк, Єгор Сніги, Кирило Сузанський.

Ефектна вистава про «нєвинасімих» людей, без яких у нашому житті – ніяк

Персонажів цієї вистави ви вже точно десь зустрічали. Наприклад, коли їздили на канікули до бабусі в село. Ось перед вами – манірні донька й онука з «айфонами» та іншими хитрими дрібничками. А поруч з ними – бабуся, для якої море чи Київ – щось незвідане й далеке. Буде тут і цікава жіночка Людочка, у якої колись «канхветки по підлозі розсипалися». І ось вже двір перетворюється для кожної на місце тортур, сховатися від яких можна хіба що на кладовищі (зазначає бабуся). Готуючи постановку, режисерка та актриси навіть виходили поспілкуватися з українками на вилиці – для того, щоб максимально достовірно й дотепно показати, чим же для кожного є родина. Тривалість вистави – 2 години. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Нєвинасімі люди» у Києві?

Замовити квитки ви завжди можете на сайті Concert.ua онлайн.

Актори