Новорічні хіти

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Концерт «Новорічні хіти» в Києві. В Київській консерваторії буде представлена дивовижна святкова програма New Year Hits.

Чому варто піти на концерт «Новорічні хіти» в Києві?

1. На 2 години поринути в справжню новорічну казку.
2. Насолодитися неперевершеним виконанням найкращих джазових стандартів і улюблених різдвяних композицій.
3. Подарувати собі та близьким найсвітліші миті, сповнені натхнення та віри в добро.

Концерт New Year Hits у Києві

Запрошуємо вас до Київської консерваторії на велике святкове дійство «Новорічні хіти». Очікування та зустрічання Нового року – це завжди море позитивних емоцій. А якщо до цього додати чарівної музики, проникливого вокалу й вишуканої творчості, то отримаємо найприємніший новорічний мікс для всієї родини!

Тепла святкова програма «Новорічні хіти» для казкового настрою

Ви навіть не мріяли про таке. Адже на гостей програми «Новорічні хіти» чекатиме добірка найкращих світових джазових стандартів, пісень-символів Різдва й Нового року, а також (на солоденьке) – вишуканий творчий супровід у форматі неймовірної водної анімації від художниці Ангеліни Золотої.

На концерті пролунають легендарний «Щедрик», мелодії з улюблених новорічних фільмів й авторські композиції. Справжніми святковими ельфами програми стануть Павло Ігнатьєв та Катіко Пурцеладзе. Витончений дует видатного піаніста й чуттєвої вокалісти справлять неймовірне враження на слухачів будь-якого віку. Тож приходьте з коханими та рідними: буде дивовижно.

До речі, Київська консерваторія славиться чудовою акустикою та вишуканим інтер’єром.

Купити квитки на концерт «Новорічні хіти. New Year Hits» у Київській консерваторії онлайн або з доставкою можна на Concert.ua.

Перелік подій