Неймовірні пригоди Аліси

10.10 - 10.10 Подiй: 2
від 50 грн.
Обрати подію

Про події

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр "Тисячоліття"
Контакти організатора: +38 067 537 38 47

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто відвідати спектакль «Неймовірні пригоди Аліси»?

1. Отримати заряд гарного настрою.
2. Провести казково час разом з дітьми.
3. Поринути в атмосферу справжнього дива.

Неймовірні пригоди Аліси на сцені Палацу «Україна»

Запрошуємо маленьких і дорослих глядачів разом з дівчинкою Алісою заглянути в казковий світ Країни Чудес та Задзеркалля і зустрітися з Героями Льюїса Керолла.

Дітей чекають захоплюючі пригоди, можливість допомогти Алісі повірити в себе та проявити кмітливість, щоб впоратися з казковими випробуваннями і стати справжньою Королевою. Адже якщо у тебе є Мрія і ти віриш в себе, то будь-яке Диво стає можливим!

Перед початком вистави юних глядачів зустрічатимуть герої популярних мультфільмів, з якими можна буде сфотографуватися у фойє малого залу палацу «Україна», а наш аква-гример нанесе всім бажаючим дітям будь-який малюнок на вибір абсолютно безкоштовно! Для дорослих гостей працює буфет з приємним вибором напоїв.

Режисер - Наталя Куц

Постановка за мотивами казок Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес" і "Аліса в задзеркаллі" Спектакль українською мовою.

Де купити квитки на Неймовірні пригоди Аліси?

Квитки зручно і швидко замовляти на сайті Concert.ua онлайн. Або придбайте квитки на наших фірмових бланках в найближчому квитковому офісі.

Перелік подій

Неймовірні пригоди Аліси

10 жовтня 2020 13:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 50 грн.

Неймовірні пригоди Аліси

10 жовтня 2020 15:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 50 грн.