Ніч перед Різдвом

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Ніч перед Різдвом"?

1. Повернутися в улюблений час різдвяних свят
2. Побачити чарівну адаптацію повісті Гоголя
3. Разом із героями поринути в містику й веселощі

Важко підшукати твір світової літератури, який зрівняється в різдвяній колоритності з повістю М. В. Гоголя "Ніч перед Різдвом". Яскрава, весела історія, в якій переплелися щира любов, готовність на будь-які жертви заради коханої, веселощі, непередбачувані пригоди і навіть містика останньої ночі перед Різдвом.

І хоча багато театрів ставлять цей шедевр, Чернігівський театр ім. Шевченка зробив неможливе, щоб здивувати глядача. Режисер А. Бакіров поставив абсолютно дивовижну музичну комедію, яка так і вабить до світу казки Різдвяної ночі з її неймовірними чудесами.

Коваль Вакула знову відправиться на пошуки черевичок для вередливої, але любої Оксани, відьма Солоха наповнить невдалими відвідувачами
всі порожні мішки, чорт вкраде місяць, а два куми будуть блукати засніженими селом у пошуках горілки і хорошої компанії.

Ролі в комедії "Ніч перед Різдвом" виконали талановиті актори-шевченківці: Е. Бондар, Н. Пунтус, В. Судак, П. Великий, А. Куковеров, О. Гребенюк, Н. Максименко, Д. Літашов, Е. Брагіда, С. Носенок та інші.

Не пропустіть! Такі пригоди трапляються тільки раз!

Перелік подій