Ніч перед Різдвом

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Ніч перед Різдвом"?

1. Весела казкова автентична комедія за повістю Миколи Гоголя
2. Чудовий привід для сімейного перегляду з дітьми від 8-10 років
3. Разом з героями зануритися в містику і веселощі

Різдвяно-новорічна вистава "Ніч перед Різдвом" йде в театрі "Маскам Рад" з успіхом вже 6-й театральний сезон і побувала на кількох міжнародних театральних фестивалях

"Ніч перед Різдвом" - зимова казка за повістю блискучого українського письменника Миколи Гоголя. Тут є все улюблені Гоголем і народної української міфологією персонажі: Відьма, Чорт, козак-характерник Пацюк, і чарівні перевтілення. За один вечір ви зможете побувати в різдвяному засипаному снігом селі Диканька на Полтавщині та в імперському Санкт-Петербурзі, давить важливістю, мармуром і позолотою.

Калейдоскоп яскравих персонажів і картинок, які «перегораються» прямо на очах у глядача. Ми постаралися зберегти чудовий оригінальний мову Гоголя і передати дух і атмосферу зимових свят - такими, як вони святкувалися в Україні з давніх-давен.

Вистава рекомендований для перегляду всією сім'єю (8 +).

Поспішайте створити для себе і всієї своєї родини святкове новорічно-різдвяний настрій!

Прем'єра вистави відбулася 1 грудня 2012 року. І з тих пір ця зимова чарівна казка-комедія для дітей і дорослих користується незмінним успіхом, як в Україні, так і в інших країнах. Театр "Маскам Рад" з успіхом показав спектакль "Ніч перед Різдвом" на міжнародному театральному фестивалі "Време" в Болгарії, на міжнародному театральному фестивалі "Діонісій" в Польщі.

Спектакль був неодноразово показаний в благодійних цілях: в Дитячому інтернаті для розумово відсталих дітей, для дітей з дитячих будинків в Заповіднику "Києво-Печерська Лавра", в Гостиному дворі.

Перелік подій