Ніч перед Різдвом

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

З дитинства знайомий кожному різдвяний розповідь про казкову історію кохання Вакули та Оксани, просочений духом фольклору, народних переказів і легенд, оживає на сцені під прекрасну музику Ігоря Поклада.

Пригоди Вакули в пошуках черевичек для коханої, любов риса до Солохи - перед нами виникає особливий світ зі своїми правилами і законами. За старовинним веселому звичаєм в ніч перед Різдвом молоді хлопці і дівчата йдуть колядувати, вони співають пісні-колядки, бажають здоров'я і багатства, а шановні і шановані козаки, ходять один до одного в гості. І в цей цілком реальний світ настільки органічно вливається світ казковий, що, здається, ніби так і має бути. Світ казковий і реальний, приправлений гоголівським гумором, зливаються в єдине, яскраве і колоритне дійство. І, здається, що немає нічого звичайніше відьми, що вилітає в трубу, місяці, скакав в руках риса, та й самого чорта ...

Предрождественская атмосфера мюзиклу вихлюпується зі сцени в зал для глядачів і неможливо не поринути в цей чарівний світ української зимової ночі.

Перелік подій