NOTRE DAME de PARIS

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Скільки б разів не ставили цей великий мюзикл, кожного разу подія стає сенсацією! Це феномен легендарного, приголомшливого і безсмертного Notre Dame de Paris. Ваша зустріч із мистецтвом, сила якого безмірна, відбудеться в Палаці Україна. Лютий буде пристрасним. Не пропустіть!

Les meilleures chansons de Notre Dame de Paris - це тонни світла і звуку, більше 150 артистів, потужне співзвуччя скрипок і віолончелей і, звичайно, непереборна сила всепоглинаючої любові. Мюзикл "Нотр Дам де Парі" - це духовний катарсис, це сповідь і вирок, це безумство і захват... Продовжувати можна ще довго, але це не має сенсу, потрібно просто прийти і побачити, відчути, пережити і перейнятися особисто. Notre Dame de Paris - шедевр, який не потребує словесних описів.

Сьогодні знаменитий мюзикл побачили вже понад 300 тисяч глядачів. Твір ставили сімома мовами і він став однією з найуспішніших світових постановок, посів законне місце в "Книзі рекордів Гіннеса". І якщо ви ще не відчували тих «мурашок», які викликає Notre Dame de Paris, вже скоро це можна буде виправити!

Грандіозне шоу грунтується на сюжеті відомого роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Автор текстів - Люк Пламондон. Композитор - Ріккардо Коччіанте. Постановка мовою оригіналу.

Перелік подій