Новорічне льодове шоу

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Новорічне льодове шоу"?

1. Майстерність Олімпійського чемпіона Бріана Жубера.
2. Класична музика у виконанні "НАОНІ" .
3. Відео-декорації, від яких перехоплює подих.

«Новорічне льодове шоу» являє собою чудове поєднання оперних співаків і зірок фігурного катання під акомпанемент оркестру «Наона». Це захоплююча подорож у світ кращих класичних творів легендарних композиторів і фігуристів в супроводі магічних відео-проекцій на лід і екран.

Ви почуєте попурі світові музичних шедеврів: «Лускунчик» Чайковського, «Ромео і Джульєтта» Прокоф'єва, «Кармен» Бізе, «Арія цариці ночі» з опери «Чарівна флейта» Моцарта і мн. ін.

У шоу будуть представлені блискучі номери всіх видів фігурного катання і унікальне майстерність фігуристів! Постановочне «Льодове шоу» за участю призерів міжнародних змагань, а також олімпійського чемпіона Європи та світу - Бріана Жубера.

Бріан Жубер - французький фігурист, що виступав в одиночному катанні. Він - чемпіон світу (2007), триразовий чемпіон Європи (2004, 2007, 2009), переможець фіналу Гран-прі (2006-2007) і восьмикратний чемпіон Франції (2003-2008, 2011, 2012).

Романтичні танцювальні номери, найскладніші елементи спортивного катання, акробатичні трюки під куполом палацу, виконані без страховки і безліч сюрпризів чекають глядачів цієї грандіозної постановки. Нікого не залишать байдужими шедеври світової класичної музики у виконанні зірок провідних оперних сцен України. Акомпанувати учасникам програми буде оркестр «НАОНІ».

Масштабні декорації відтворять в залі атмосферу розкішного оперного театру, а динамічні відео-декорації за одну мить зможуть переносити аудиторію залу з епохи Відродження в палаци Європи XVIII-XIX століть, з квітучого лугу на блискучі хвилі теплого моря. Яскраві емоції від грандіозного дії надовго залишаться в пам'яті глядачів.

Перелік подій