24-pay-mark Created with Sketch.

2 в 1: дві чарівні різдвяно-новорічні прем'єри

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на різдвяно-новорічну виставу «2 в 1: дві чарівні різдвяно-новорічні прем'єри»?

1. Два різних за жанром (театр ляльок і драматичний театр) уявлення, об'єднані чарівністю подій, створять для вас незабутній різдвяно-новорічний вечір і святковий настрій
2. Подання для сімейного перегляду з дітьми 12+, адже "Дари волхвів" входять в шкільну програму із зарубіжної літератури в 7 класі
3. Кращий подарунок вашим рідним і близьким на Різдво і Новий рік - це спільний культпохід до театру

7 і 11 січня о 19.00 наших глядачів чекає незабутній різдвяно-новорічний вечір. Ми покажемо два різних за жанром прем'єрних уявлення, об'єднані чарівністю подій і святковим настроєм.

Вистава "Дари волхвів" створено за оповіданням знаменитого американського письменника `Генрі. Тобто переказувати сюжет спектаклю немає сенсу - він у Вікіпедії, а текст - давно є світовим літературним надбанням. Недарма прем'єра "Дари волхвів" відбудеться на Різдво, адже події цієї історії розгортаються якраз напередодні цього чарівного свята.

Унікальна уявлення до Різдва і Нового року: справжній український вертеп! Український вертеп відомий з далекого XVII століття. Це унікальне явище в театральній культурі України. Наприклад, світська частина вистави поклала початок українській комедії XIX століття. Вертепний театр ляльок мав форму двоповерхового дерев'яного будинку. На другому поверсі показували Різдвяні драму, а на першому - прив'язану до неї сатирично-побутову інтермедію. Саме з цього класичним каноном побудовано і наш вертеп. Вистава подивитися цікаво і корисно, як для дітей різного віку, так і для їх батьків. У ній багато живого вокалу, яскравих ляльок, дотепних жартів.

Виставу створено на базі та за підтримки Кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенко-Карого студентами III курсу, майстер курсу Руслан Неупокоєв.


Перелік подій