Новорічна мандрівка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Новий рік і Різдво усе ближче й ближче. Звісно, новорічна фантазія для кожного втілюється по-своєму, але ми впевнені, що велика і захоплююча новорічна програма від Sherliz не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих!

А втім, переконатися в цьому ви можете і самі! На цей Новий Рік вас чекає Новорічна Мандрівка до чарівної казки, повної дивовижних і видовищних пригод, дитячих сподівань і гарного настрою. Яким би цікавим не був Чарівний світ Казки, в ньому повно небезпек. Казкові герої разом з Дідом Морозом допоможуть дітям впоратися з найсуворішими випробуваннями і врятувати улюблене свято - Новий Рік. На вас чекає яскраве, динамічне і незабутнє шоу з неймовірними цирковими номерами, неоновим шоу від світлового театру Ismenlight, іграми, танцями й улюбленими казковими персонажами.

Програму доповнюють традиційні 2 поверхи інтерактивних розваг. Із перших кроків для вас відкриється казковий світ веселощів і новорічних див. Ексклюзивні фотозони, майстер-класи, квести, чудові артисти різних жанрів і, звичайно ж, атмосфера новорічного свята чекають вас. Тож приходьте раніше, програма починається за 30 хвилин до початку вистави в залі.

Наші історії створюють вам свято ось уже 6-й рік. Дякуємо за те, що ви з нами!

Дітям до 4 років безкоштовно, без надання окремого місця.

Перелік подій