24-pay-mark Created with Sketch.

Новорічна місія Мегащенят Рятівників

-
Відгуків немає
від 150 ₴
від 150 ₴
Обрати подію
Спектакль «Новорічна Місія Мегащенят Рятівників» відбудеться в українських містах.

Чому варто піти у театр на виставу «Новорічна Місія Мегащенят Рятівників»?

  1. Захоплива інтерактивна вистава для всієї сім’ї.
  2. Улюблені персонажі малечі.
  3. Море позитиву та повчальний зміст.

Спектакль «Новорічна Місія Мегащенят Рятівників»

Сучасне новорічне шоу на основі суперпопулярного мультсеріалу для вас підготували професіонали продюсерського центру Made in Odesa та GreTaArt studio. Мегакостюми, новітні технології, захопливий інтерактив, веселі танці та ще багато цікавого очікує на глядачів дивовижного пригодницького шоу. Не пропустіть!

Найважливіша місія Мегащенят

Злодійка Венс підступно об’єдналась із Гамідінгером у прагненні відібрати суперсили Мегащенят та знищити новорічне свято на всій Землі. І єдині, хто може врятувати Новий рік та жителів Бухти Пригод, це Чейз, Скай, Маршалл, Рубі, Роккі та їхній наставник Райдер. Долаючи власні страхи, герої збережуть суперсили та врятують свято. Тож казкова новорічна ніч – обов’язково відбудеться! По завершенню вистави всі зможуть зробити безкоштовне фото з улюбленими героями. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Новорічна Місія Мегащенят Рятівників»?

Швидко оформити квити ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4 років без надання окремого місця
✅ 8+
🛡 У випадку повітряної тривоги зазвичай, якщо вистава ще не почалася, то чекаємо відбій, якщо під час вистави тривога - уходимо на перерву, після відбою продовжуємо, якщо дуже довга тривога, захід переноситься. В такому випадку, по загальноприйнятим правилам, якщо було показано більше ніж 3/4 вистави, то захід вважається таким, що відбувся, якщо менше, то переноситься на іншу дату.