Новорічні чудо-пригоди

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Якщо у вас і у ваших діточок є потаємні бажання і мрії, і ви дуже хочете, щоб вони здійснилися в Новому році, тоді вам обов'язково потрібно потрапити в «Новорічні чудо-пригоди», де тільки раз на рік відкривається Чарівний Скриня Бажань!

Театр Бережанах «Атракціон» пропонує Вам неймовірне феєричну виставу для всієї родини!

Всіх діточок ще в фойє зустрічатимуть веселі казкові герої, з якими діти зможуть поспілкуватися, пограти, і навіть отримати призи за активну участь.

А потім всі діти разом з батьками поринуть в чарівну атмосферу казки, в якій вони зможуть бути непростими глядачами, а учасниками веселих новорічних чудо-пригод. Діти разом з героями Діснейленду, героями наших мультфільмів і казок і навіть з фантастичними, вигаданими персонажами, повинні за будь-яких обставин повернути Чарівний Скриня Бажань. Тільки тоді прийде Новий рік, і все бажання здійсняться.

Діти зустрінуться з справжніми супергероями - Леді Баг і Супер Котом, собачками з щенячого патруля, допоможуть Міккі і Міні Маус, Джіні, Майку ВАЗівської і зможуть від душі посміятися з грізною на перший погляд вічної мерзлоти, і її помічниці баби Яги. І, за традицією, ялинку Новорічну запалять дідусь Мороз разом зі Снігуронькою.

Вистава допоможе дітлахам, а можливо, і дорослим, зрозуміти, що заради здійснення мрії не треба сумніватися, а сміливо долати будь-які перешкоди і впевнено йти до мети. І тоді Новий рік обов'язково відкриє чарівна скриня здійснення мрій!

Запрошуємо Вас у дивовижний світ новорічної казки, яка стане найкращим подарунком для всієї родини!

Вистава йде українською мовою.

Тривалість вистави 1 год. 10 хвилин. Дітям до 5 років вхід безкоштовно з дорослим, у якого повинно бути квиток!

Використовується живий звук і фонограма.

Художній керівник театру «Атракціон» - Олена Бережна

Перелік подій