Новорічні пригоди ліндзяго на планеті принцес

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Новорічні пригоди ліндзяго на планеті принцес?

1. Інтерактивна музична вистава великих ростових ляльок - популярних мульт-персонажів.
2. Ліндзяги навчать хлопців своєму бойовому мистецтву.
3. У дівчат буде можливість пройти навчання в школі принцес.

Наші найкращі глядачі! Маленькі і Великі! Ось і знову настає Новий рік! Ми довго очікували на це свято, яке так нас заворожує та зачаровує, на якому завжди панує диво, усмішка та радість!!!

Завітайте до нас 2,3,5,6,7 січня до казкового місця- готелю «Фермонт» у саму найкращу, саму велику та саму чарівну бальну залу всього Києва, де ви одразу опинитесь у вирі пригод під назвою : «Новорічні пригоди ліндзяго на планеті принцес!»

Не знайшовши порозуміння серед свого оточення, пташка Ред, відправляється на пошуки відокремленого місця, але навіть на безлюдній планеті він не знаходить спокою. Він знайомиться з принцесою тролів Трояндочкою, поні Пінкі Пай, які беруть участь в конкурсі на звання Принцеси планети Доміно, проведеному феєю Вінкс - Блум. Але…принцесам загрожує небезпека!!! Від монстра Серпентина принцес рятують Ліндзяго!!!

В ході програми глядачі беруть найактивнішу участь. Вони не тільки поринуть у фантастичний світ безлюдної планети, але зможуть безпосередньо брати участь у звільненні принцес. Ліндзяги навчать хлопців своєму бойовому мистецтву. У дівчат буде можливість пройти навчання в школі принцес. В ігровій, веселій формі хлопці нагадають правила хорошого тону. Також, наш маленький глядач в доступній для його сприйняття формі отримає необхідну інформацію про можливі небезпеки, про шляхи їх подолання та необхідності певних дій, що б уникнути надзвичайних подій.

Хлопцям нагадають про правила поведінки на дорозі і правила протипожежної безпеки. Навчання пройде весело, захоплююче, невимушено, в активно- ігровій формі. Теоретичний матеріал, поданий таким чином, засвоюється дитиною швидко і грунтовно.

Незважаючи на серйозність порушених проблем, ми постаралися піти від обумовленої повчальності, використовуючи гумор, ігри, вікторини, танцювальні батли і музичну наповненість.

Сучасне художнє оформлення вистави, якісні та гарні костюми персонажів казки, професійно розроблені світлова та звукова партитури забезпечують єдність художнього рішення, цікавого світлового малюнка і сучасного звучання Тривалість вистави - 1 година 05 хвилин.

Тривалість вистави - 1 година 05 хвилин.
Дітям до 5 років вхід безкоштовно з дорослим, у якого має бути квиточок!
Вистава йде без антракту.
Використовуються ,, hi-end "фонограми.
Вистава йде російською мовою

Режисер - постановник Світлана Тарасенко

Дійові особи та виконавці:
пташка РЕД, Серпентин Буйнов Ігор
Принцеса Пінкі Пай, Лідзяго Джей Зубкова Олена
фея Блум, принцеса Розочка Латко Людмила
Ліндзяго Кай Фітчун Олександр

Художник по світлу - Петро Губенко
Звукооператор - Сухарєв Сергій
Виконавчий директор Юрій Рязанов

Продюсери проекту:
Ігор Рязанов
Юрій Сіданченко

Всі авторські права на тексти, музику, постановку, оформлення і прокат шоу-вистави належать Рязанову Ігорю Михайловичу

В залі ряди з 3 по 12 будуть розташовані на спеціальних конструкціях для комфортного перегляду казки ( кожні 2 ряда на 20 см вище,ніж попередні –це ряди 3,5,7,9,11). Окремо перші 2 ряди будуть розташовані перед сценою!

Чекаємо на вас з гарним настроєм та фотоапаратами!

Перелік подій