Новорічний політ Маленького принца в комп’ютерний світ

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

"Новорічний політ Маленького принца в комп’ютерний світ"

Дитяча новорічна театральна вистава на борту літака Іл-86
у Державному музеї авіації ім. О.К.Антонова

Кожного року, готуючись до Різдвяних і Новорічних свят діти всієї країни прикрашають свої оселі та наряджають зелені красуні-ялинки новорічними прикрасами, щоб Святий Миколай бачив, як його чекають і люблять всі дітлахи. Кожен чекає свій подарунок. Й навіть Маленького принца не обійшло це бажання… І отримавши омріянe ігрову приставку від Святого Миколая, хлопчик починає втрачати відчуття часу. Сильно захопившись грою Маленький принц навіть не помітив, як потрапив у пастку до Королеви комп’ютерних ігор. Найбільша небезпека,яка чекає на Маленького принца від лиходійки – загроза швидко подорослішати. Витягнути принца з іншого світу зможе лише Троянда, яка може перетворюватись на дівчинку. Але чи встигне вона, поки хлопчик не подорослішав? Чи зможуть Маленький принц і Троянда разом здітлахами - пасажирами чарівного літака, подолати усі перепони і повернутися до Святого Миколая?

Ця інтерактивна вистава за участю справжнього ілюзіоніста (левітація), учасника шоу «Україна має таланти» подарує багато сюрпризів, веселий настрій, солодкі подарунки, іграшку-літачок та залишать неперевершене враження, як у самих гостей вистави так і їх батьків.

Через екран монітора батьки зможуть співпереживати своїм чадам, завдяки прямій трансляції в батьківському салоні.

Встигніть придбати свій щасливий квиток на чарівний політ!

Святий Миколай разом з усіма казковими героями порадують смачними подарунками та сфотографуються з Вами за штурвалом в кабіні літака.

Вистава триває 60 хвилин

ВСЕ ВКЛЮЧЕНЕ!!!
Одна дитина у супроводі дорослого, солодкий подарунок + іграшка літачок, чай і кава.

В новорічний політ вирушаємо:
19, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30 грудня 2018 року об 11:00 та 13:30
2, 3 січня 2019 року об 11-00 та 13-00

Перелік подій