IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS

Про події

Чому варто піти на Odessa Classics Festival?

1. Odessa Classics Festival – тріумфальне повернення Одеси на фестивальну сцену Європи.
2. Для вас виступлять віртуози, чиї імена золотими літерами вписані в історію світової класичної музики.
3. Програма фестивалю готує безліч приємних сюрпризів для гостей.

Із початком літа гостинна Одеса розкриває свої обійми для всіх шанувальників класичної музики і запрошує на грандіозний Odessa Classics Festival. Подія підкорить масштабом і яскравою програмою, в яку, поряд із довгоочікуваними концертами, ввійдуть цікаві виставки і літературні зустрічі.

Європейський рівень, знамениті учасники і приголомшлива атмосфера залишать незабутні враження. Вперше в Одесі виступлять великі скрипалі Максим Венгеров і Робі Лакатош, знаменитий австрійський піаніст Штефан Владар, приголомшливий віолончеліст Антоніо Менезес, кларнетист зі Швейцарії Дмитро Ашкеназі та інші талановиті музиканти. Деякі з учасників вже виступали на сцені Odessa Classics, збирали шквал оплесків та абсолютні аншлаги.

Із 2015 року фестиваль збирає на одній сцені провідних артистів та музикантів, а також поціновувачів концертів живої класичної музики. Odessa Classics це не тільки насолода для шанувальників, а й прекрасне місце для розвитку музичних смаків молоді. Тому обов'язково приходьте всією сім'єю і долучайтесь до високого мистецтва разом! До зустрічі!

Перелік подій