Odessa Fashion Week

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ODESSA FASHION WEEK?

1. Виступ fashion-інсайдерів в рамках освітньої конференції.
2. Кращі fashion-шоу і перформанси українських і зарубіжних дизайнерів, а також виступ спеціальних музичних гостей.
3. Jewelry Gallery і Trade Fashion Zone, де можна приміряти і придбати одяг, аксесуари та ювелірні прикраси українських та зарубіжних дизайнерів.

Мода на екологію і екологія моди на Odessa Fashion Week SS 2020

Головним трендом в світі моди сьогодні є #SustainableFashion - усвідомлена мода, що має на увазі під собою екологічний напрям в моді і усвідомлене споживання. Прихильність цьому тренду дизайнери і бренди по всьому світу все більше проявляють у дбайливому використанні природних і людських ресурсів, повторному використанні готових речей, а також переробці відходів і речей для виготовлення нових.

Індустрія моди - другий за величиною забруднювач навколишнього середовища після нафтової промисловості. Перехід на екологічно чистий одяг - це всього лише перший крок. Важливо також зробити все можливе, щоб скоротити витрати природних ресурсів. Сьогодні, як ніколи, важливо замислитися про здоров'я планети і оточуючого нас світу, адже саме він є джерелом нашого життя і життя кожної людини окремо.

Локація для зйомки тізера рекламної кампанії нового сезону професійного тижнія моди Odessa Fashion Week SS 2020 була вибрана не випадково. Вітряні електростанції вражають і гіпнотизують своїм виглядом. Вони надихають можливістю отримання екологічно чистої електроенергії за рахунок поновлюваних джерел енергії вітру. Таким способом ми хочемо привернути увагу fashion-спільноти до проблем екологічної та соціальної безпеки виробництва та надмірного споживання, нагадати, що ми несемо велику відповідальність за вчинений нами сьогодні вплив на навколишнє середовище. Основне наше завдання полягає в тому, щоб розробляти нові технології зниження негативного впливу на навколишнє середовище, продовжуючи при цьому пропонувати споживачам якісні та красиві вироби з тривалим терміном використання.

24-27 жовтня в Концерт-холі «Одеса» відбудеться професійний тиждень моди Odessa Fashion Week, який в 12-й раз збере поціновувачів моди для демонстрації колекцій сезону SS 2020.

24 жовтня відбудеться традиційна освітня fashion-конференція на актуальну тему: Sustainability в моді.

25-27 жовтня пройде офіційна програма показів колекцій українських та зарубіжних дизайнерів, а також буде працювати Trade Fashion Zone - територія, де будуть представлені одяг, взуття та аксесуари українських і зарубіжних дизайнерів, які кожен з гостей зможе приміряти і придбати.

Слідкуйте за оновленнями програми Odessa Fashion Week на офіційному сайті odessafashionweek.com і в соціальних мережах Facebook & Instagram: @odessafashionweek

Перелік подій