Один в Каное

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Один в Каное?

1. Прості філософські тексти під мінімальний акомпанемент.
2. Група з феноменальною популярністю.
3. Вечір із красивою музикою.

Один в Каное. Традиційний літній концерт на унікальній локації

30 серпня на терасі Всі. Свої відбудеться особливий концерт гурту Один в каное. Колектив, що вражає самобутністю, заграє свої душевні пісні на відкритому майданчику. Захід сонця, теплий вечір та чарівна музика – цей виступ обов’язково запам’ятається вам неймовірною атмосферою.

Один в Каное демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України.

Гурт вже встиг побувати з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное перший в історії України гурт, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

30 серпня, 19:00

Тераса Всі. Свої, вул. Десятинна, 12

Перелік подій