Одружіться зі мною

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Одружіться зі мною"?

1. Дізнатися, як поєднувати відразу трьох жінок.
2. Подивитися, на що готові люди заради грошей.
3. Посміятися над старим ловеласом.

Чекаємо на вас у театрі Браво! Швидше беріть квитки.

Іноді доля любить зіграти хитрий жарт у найбільш невідповідний момент - про це знають герої вистави «Одружіться зі мною», створеної за мотивами п'єси М. Птушкіной «Плачу вперед мільйон баксів».

В актора не першої свіжості, старого ловеласа Михайла Распятова все чудово: робота, де він відчуває себе великим актором, дружина і будинок, і, само собою, коханка, щоб не втрачати кураж.

Ось тільки одного передноворічного ранку він виявляється в ліжку з якоюсь Олімпіадою Миколаївною, або, як вона сама себе називає, Липою. Легка інтрижка, з ким не буває? Особливо, якщо ти представник Богеми...

Але не так сталося, як гадалося: Липочка - спонсор нового спектаклю і такі «амури» можуть погано скінчитися і для актора, і для театру. На жаль, Михайло не пам'ятає про їхню «бурхливу ніч».

У «сексуальної тигриці» ж є свої плани на коханця: Липочка робить Михайлу пропозицію! Ні, не руки і серця. Точніше, не зовсім. Акторові потрібно всього лише побути її чоловіком один рік і не просто так, а за щедру винагороду - один мільйон доларів. Ловелас, загалом, не проти такої угоди, але як пояснити все дружині і «старій» коханці?

Ролі у виставі «Одружіться зі мною» виконали: Л. Титаренко (Олімпіада Миколаївна), В. Шестаков (Михайло), В. Іщенко (Поліна Сергіївна), А. Нагорна (Натуся).

Перелік подій