Оголена зі скрипкою

28.11 - 10.01 Подiй: 3
Відгуків немає
від 40 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 40 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Оголена зі скрипкою»?

1. Побачити гостросатиричну комедію.
2. Насолодитися постановкою за твором сера Ноела Пірса Коварда – популярного англійського драматурга, актора, композитора.
3. Посміятися від душі.

«Оголена зі скрипкою» – вистава за п'єсою талановитого дотепника і драматурга сера Ноела Пірса Коварда, лауреата Оскара.

Сюжет досить хитромудрий. На весь світ прогриміла новина про смерть неймовірно знаменитого художника-авангардиста. Його полотна продавалися за нечувані суми і виставлялися в найбільш престижних музеях. Після урочистого похорону родичі померлого несподівано дізнаються, що за все своє життя покійний не залишив жодної картини!

Як же так могло статися? І що буде далі? Приходьте, щоб почути відповіді на ці запитання. На вас чекає талановита гра акторів і дотепні діалоги, повні іронії. Не пропустіть глибокий твір про уявні та справжні цінності. Причому йтиметься не тільки про мистецтво, а й просто про життя.

Постановка – Михайло Резнікович, режисер – Леонід Остропольський.
Тривалість вистави «Оголена зі скрипкою» – 1 година 40 хвилин (без антракту).

Актори

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чоловік перед дзеркалом 26 листопада 19:00, Вт Чоловік перед дзеркалом Одеса, Російський театр від 100 грн. Чоловік перед дзеркалом Вже не хочу 26 листопада Чоловік перед дзеркалом Російський театр Придбати