Таємна квест-місія Мисливці за привидами

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на квест "Мисливці за привидами"?

1. TELEPORT360 пропонує для школярів інтерактивні пізнавальні програми для тренування уваги, логіки, кмітливості.
2. Завдання, адаптовані до віку школярів, допоможуть зрозуміти закони природи і змотивують до навчання.
3. Інтерактивні цифрові проекції, музичний супровід і спецефекти перетворять навчання в суцільні розваги.

Уважно подивися навколо. Бачиш? Ні? Тоді придивися пильніше. Тут відбувається щось таємниче... І знаменитий штаб спецагентів уже зовсім не схожий на той, яким він був раніше. Усе тому, що в ньому з'явилися привиди! І саме з ними ми будемо знайомитися.

Вони навіки замкнені в ємностях із хімічними реактивами, у лабораторних колбах і звичайних на вигляд паперових сувоях і шафах. Так-так, вони просто всюди! Навіть зі стін із нами будуть говорити дивовижні і загадкові створіння. Отже, під час квест-місії на тебе чекає (якщо ти, звичайно, досить сміливий) боротьба з кривавими монстрами і повітряне полювання на відьом!

За ці півтори години ми випробуємо вогняну атаку як захист від темних сил і познайомимося з невидимими мешканцями штабу. А ще дізнаємося секрети приручення кишенькових привидів і повчимося варити зілля у справжніх професіоналів. А на найвідчайдушніших сміливців чекає важлива місія – звільнення лабораторної полонянки!

Ну і, звичайно ж, запальні танці в диско-склепі – куди ж без них? Квест розрахований на дітей від 6 до 12 років. Для групових відвідувань діють спеціальні умови. Така пригода запам'ятається надовго!

Перелік подій