24-pay-mark Created with Sketch.

Оксана Муха. Пісні нескореного серця

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Оксана Муха. Пісні нескореного серця. У жовтні в українських містах відбудуться концерти відомої співачки, заслуженої артистки України Оксани Мухи.

Чому варто піти на концерт Оксани Мухи?

  1. Чарівна виконавиця із неповторним тембром голосу
  2. Особлива програма «Пісні нескореного серця» до Дня захисників і захисниць України.
  3. Н3. Емоційна подія, що торкнеться кожного серця.

Серія концертів Оксани Мухи до Дня захисників і захисниць України

Запрошуємо вас на теплий осінній концерт чарівної української співачки Оксани Мухи! У жовтні відбудеться серія виступів популярної виконавиці, присвячених Дню захисників і захисниць України. Щира, чуйна і неймовірно талановита артистка подарує всім незабутні емоції від особливої зустрічі.
Обирайте подію і замовляйте квитки вже сьогодні.

«Пісні нескореного серця»: спеціальна програма Оксани Мухи із піснями про найважливіше

До національного свята, що в сучасних українських реаліях набирає особливої ваги, Оксана Муха підготувала особливу програму «Пісні нескореного серця». В її назві і змісті – відлуння почуттів та емоцій кожного з нас.
У неперевершеному живому виконанні прозвучать народні та естрадні українські пісні, шедеври класики і нові твори. В них – прекрасна душа і життєва філософія нашого народу. Тож концерт викличе у кожного щире зачарування і залишить по собі найкращі спогади.
Головна мета виступів Оксани Мухи сьогодні – підтримати співвітчизників у дуже непрості часи. І як би складно не було співачці згадувати минулорічні концерті у поруйнованих тепер Маріуполі, Сєвєродонецьку, Лисичанську, та потрібно знаходити в собі сили йти далі і разом виборювати перемогу.
Зібрані на концертах кошти передадуть на потреби Збройних сил України.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Оксани Мухи?

Замовити квитки на концерт Оксани Мухи онлайн ви можете на сайті Concert.ua.

Перелік подій