24-pay-mark Created with Sketch.

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Щедрик

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Головний Різдвяний вечір столиці

з неймовірними
Олегом СКРИПКОЮ та НАОНІ-оркестра!

Різдво стає найбільш улюбленим святом українців, що заслужено набуло не лише потаємного християнського змісту, але й пов’язаних з цим святом сподівань, очікувань надзвичайних див.

Бо ж власне саме це свято приховує велику божественну таїну народження Світла, Любовій Життя, що безсумнівно, і є тим дивом з див, яке ми переживаємо щороку, колядуючи та засіваючи щирі вітання і побажання усім славним людям на добро, на радість, на перемогу справедливостіта Божої ласки.

Тай у наш буремний час важких випробувань ми потребуємо любові і злагоди, і витримки якнайбільше.

Зберемося купно до Коляди, до єднання голосів і мрій у Жовтневому Палаці на Святковому Дійстві 14-го січня. На вас чекатимуть фантастичні Олег Скрипки та НАОНІ-оркестра, музиканти якого грають більше, ніж на 40 народних інструментах! Це буде неймовірно душевний та яскравий святковий вечір, наповнений світлом, радістю та, звісно, талантом і величезним досвідом кожного артиста. Не дарма саме цей проект люблять та називають однією з кращих творчих колаборацій нашої країни!


І нехай голоси наші стануть спільно - міцними в радісних Різдвяних Колядках і Щедрівках, несуть нам силу і кріпость духу і плоті. Нехай Український Щедрик лунає гучно по землі, як символ народження нової сильної Вкраїнської Держави.

Переможної коляди вам, щиро і натхненно віддано ваш Олег Скрипка з оркестром світлої волі і усіма побратимами, і всією українською нацією!

Чекаємо на вас 14 січня у МЦКМ (Жовтневий Палац) –
найбезпечніший концертний зал Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!
Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 15:45 і 20:00).

Слава Україні!

Перелік подій