24-pay-mark Created with Sketch.

ОЛЕГ СКРИПКА. ЗРОДИЛИСЬ МИ ВЕЛИКОЇ ГОДИНИ!

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Олега Скрипки?

  1. Його пісні об’єднують і надихають, зміцнюють дух і актуалізовують героїку козацької доби.
  2. Його концерти проходять з неабиякими аншлагами в усіх куточках України.
  3. Він - із тих лідерів рок-сцени, кого радо зустрічають наші захисники на фронті, мужньо тримаючи оборону й обстоюючи незалежність і соборність нашої держави.

«Зродились ми великої години»: Олег Скрипка з піснями нашого часу та хітами гурту «ВВ» у Вашому місті

Музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, аби підтримати українських бійців на передовій, лише впродовж минулого місяця виступив з 4 концертами під Бахмутом, де просто зараз йдуть запеклі бої.

ОЛЕГ СКРИПКА: «Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції. Співаймо, як співали вчора та у давнину, - відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов! Шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненародженних! Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!»

Не пропустіть виступ Олега Скрипки з концертною програмою «Зродились ми великої години»

В програму, окрім пісень про нинішні реалії, ввійшли й хіти з репертуару гурту «ВВ», яких співають мільйони вже впродовж 35 років!

Живий звук, вибухова енергетика, переконливий патріотизм та щирі емоції…- на сцені й у житті, у кожній пісні легендарного виконавця, виступ якого відбудеться у Вашому місті вже зовсім скоро.

Приходьте - співатимемо разом улюблених пісень в єдиному ритмі, в єдиній тональності й у спільному прагненні якнайшвидшої перемоги.

Де купити квитки на концерт Олега Скрипки?

Квитки на концерт Олега Скрипки можна купити онлайн на сайті Concert.ua.

Перелік подій